AddVICE Kurumsal Çözümler-BES, Otomatik Katılım

AddVICE Kurumsal Çözümler-BES, Otomatik Katılım

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ve otomatik katılım kapsamındaki işveren grup emeklilik planlarınız veya gruba bağlı bireysel emeklilik planlarınızdaki çalışanlarınız için emekliliğin planlanması, emeklilik yatırım fonlarının performans takibi, getirisi, içeriği, birikim, tasarruf ve emeklilik süreçlerine yönelik tüm konularda AddVICE’dan kurumsal hizmet alabilmek mümkündür.

BES ve Otomatik Katılımda Tam Destek 

İşverenlerimize yönelik kurumsal çözümlerimiz BES ve otomatik katılımda çalışanların emeklilik hedeflerine ulaşabilmesi için ilgili sözleşmelerin birbirine uyumlu hale getirilerek, gerekli desteğin verilmesini de içerebilmektedir. İnsan Kaynakları ve Eğitim Birimlerinizin gerek duyacağı şekilde çalışanların düzenli olarak bilgilendirilmesi, gerekli duyuruların zamanında yapılması, portföy performanslarının düzenli takibi, uygun zamanda fon dağılım değişikliklerine ve piyasa hareketlerine yönelik çalışana özel öneriler sunulması gibi hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirilmektedir.

Adendum olarak da işverenlere otomatik katılıma dâhil olma, kıdem tazminatı hesaplaması gibi hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz ürün ve hizmetlere ulaşmak için tıklayınız.

Size ulaşabilmemiz için aşağıdaki bilgi formunu doldurmanız yeterlidir.

Bilgi Formu