AddVICE rahat bir emeklilik için nasıl çalışır?

AddVICE rahat bir emeklilik için nasıl çalışır?

AddVICE analiz motoru, otomatik sistemde çalışır. AddVICE, emeklilik yolculuğunuzda tarafsız ve doğru bilgilendirme ile en doğru kararları alabilmeniz için hizmet verir. Rahat bir emeklilik geçirebilmeniz için tasarruflarınızı yatırıma dönüştürür.

AddVICE Nasıl Kullanılır?

AddVICE sistemine doğrudan internet üzerinden ulaşabilir, cep telefonunuza ya da tabletinize uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

AddVICE’a üye olmadan kullanmayı seçerseniz, emeklilikteki genel riskler, bireysel emeklilik kavramları, genel ve karşılaştırmalı fon getirilerini görebilirsiniz.

Üye olmayı seçerek sisteme giriş yapmanız halinde ise, “Bana Özel” sayfasından size özel birikim simülasyonu, tahmini SGK emeklilik tarihi gibi birçok analizi otomatik olarak yapabilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca BES fon bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız, sadece size özel, getiriniz ile ilgili raporlar alabilir, iç verim oranınızı görebilir, getirilerinizi diğer yatırım araçlarıyla kıyaslayabilirsiniz. Mevcut birikim ve yatırım özelliklerinizi kullanarak emeklilikteki birikim tahmininizi size özel sayfalarda öğrenebilir, bu birikimin size yeterli olup olmayacağı ile ilgili öneriler alabilirsiniz. Ayrıca emeklilik yolculuğunuzda karşınıza çıkabilecek risklerle ilgili olarak da bilgi alabilirsiniz.

Tüm bu analizler AddVICE yazılımı tarafından otomatik olarak yapılır ve üst düzey güvenlik standartlarıyla korunur. Ayrıca verileriniz insan teması olmadan işlenmekte ve tamamen güvenli olarak saklanmaktadır.